درباره پوشینه طب

مجموعه پوشینه طب از سال 1379 با هدف فعالیت در زمینه تولید منسوجات نوین بر پایه آنتی باکتریال ها و قارچ ها به طور تخصصی با تحقیقات گسترده آغاز بکار نمود. در این راه چالش های عمده در پیش روی بود، چون می بایست پایه گذار صنعتی جدید همراه با تکنولوژی نو باشیم که تا کنون دیگران در این عرصه گامی برنداشته بودند. بالطبع با توجه به عنایت خداوند متعال و کادر متخصص و متعهد در چارچوب آزمون های کلینیکی و میکروبیولوژیک طبق استانداردهای جهانی در سال 87 توانستیم محصولاتی تولید نماییم که از نظر کارایی و ایمنی و راحتی مصرف کننده و محیط زیست و دائمی بودن خاصیت ضد میکروبی و قارچی مورد تایید قرار گرفته و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان می باشد. این محصولات از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای شما مصرف کننده عزیز تولید گردیده و امید است گامی هرچند کوچک در جهت رسیدن به رضایت خاطر شما مصرف کننده عزیز برداشته باشیم.

درباره فناوری آنتی باکتریال و محصولات پوشینه طب

پوشینه طب دارنده گواهی ثبت اختراع آنتی باکتریال دائم الیاف طبیعی ۱۰۰٪ پنبه به شماره ۳۷۰۱۲ می باشد. این فناوری برای اولین بار در ایران توسط پوشینه طب به دست آمده و گواهی ثبت اختراع ما نیز گواهی این موضوع است.

تمام محصولات پوشینه طب دارای الیاف طبیعی ۱۰۰٪ پنبه به همراه خاصیت آنتی باکتریال دائم می‌باشند.

فناوری آنتی باکتریال باعث می‌شود تا قارچ ها و باکتری های مضر که عامل اصلی بوی بد بدن هستند قادر به رشد در الیاف پارچه نباشند و از بین بروند. این موضوع باعث می‌شود تا بوی بد بدن نیز کمتر شود.

برتری فناوری آنتی باکتریال نسبت به فناوری نانو

در فناوری نانو تمام باکتری ها مورد هدف قرار گرفته و نابود می‌شوند. اما فناوری آنتی باکتریال فقط باکتری های مضر را از بین می‌برد و باکتری های مفید را هدف قررار نمیدهد.

درباره وبسایت

وبسایت پوشینه طب در ابتدا با نام دامنه pmc331.com شروع به فعالیت کرد و سپس به دامنه pooshinehteb.com  که وبسایت فعلی هست منتقل شد.